Oprogramowanie klasy ERP Enova365

Co wyróżnia Enova365
Podstawowe moduły
Wybrane moduły
Enova365 – Demo
System ERP – co to jest ?

Enova365 to jeden system ERP klasy biznes, który obsługuje wszystkie obszary i procesy firmy: Finanse i księgowość, Kadry Płace i HR, Projekty i usługi, Sprzedaż i CRM, Business Intelligence, Handel i magazyn, Procesy, Nieruchomości, Produkcja. Enova365 dostosowuje się do wielkości firmy.
Z enova365 korzysta ponad 18 000 przedsiębiorstw: średnie i duże firmy, nowoczesne biura rachunkowe oraz firmy, które dynamicznie rosną. Z enova365 układasz całą firmę, działy, procesy, bez ograniczeń. W praktyce wybierasz tylko te obszary, które potrzebuje firma, dział czy pracownicy. Wraz z rosnącymi potrzebami, firma rozbudowuje enova365 o kolejne obszary. Kiedy oprogramowanie ERP enova365 zostanie wdrożone, nadal masz możliwość rozszerzenia instalacji o dodatkowe moduły. Korzystasz z tych funkcji, których potrzebujesz, a rozbudowa dotyczy tylko nowych.
System ERP może zaoferować Ci dokładnie tyle możliwości, ile potrzebuje Twoja firma.

System ERP – co to jest ?

System ERP – Enterprise Resource Planning – to oprogramowanie, które służy do kompleksowego zarządzania zasobami przedsiębiorstwa. Pomoże Ci gromadzić, przechowywać i interpretować dane pochodzące z podejmowanych procesów biznesowych. Oprogramowanie ERP charakteryzuje się wspólną bazą danych dla najważniejszych informacji w firmie. Z kolei spójny interfejs umożliwi Ci wygodną pracę we wszystkich obszarach programu ERP.

Enova365 ma dedykowane rozwiązania dla nowoczesnych biur rachunkowych.

Enova365 jest chętnie wybierana przez biura rachunkowe, których zakres działalności wykracza poza typowy zakres usług. Polecanym rozwiązaniem jest Pulpit Klienta Biura Rachunkowego, platforma, za pośrednictwem której biuro rachunkowe obsługuje swoich klientów. Warto podkreślić, że enova365 nie ogranicza liczby baz danych klientów biura rachunkowego. Możesz generować e-Deklaracje, JPK, konta i schematy, a także tworzyć okresy obrachunkowe jednocześnie dla nieograniczonej liczby klientów biura rachunkowego

Enova365 daje wybór. System jest dostępny w obu modelach: na własność oraz w chmurze. 

Enova365 nie narzuca rodzaju dostępu do systemu. Firma może kupić oprogramowanie na własność, jak i zdecydować się na wynajem enova365 w chmurze (płatność miesięczna lub roczna). Możesz również zmienić model korzystania z enova365, np. przejść z modelu abonamentowego i kupić program na własność. Możesz zainstalować enova365 na własnym serwerze. Masz wybór, zgodnie z potrzebami firmy.

Co wyróżnia oprogramowanie Enova365 ?

Elastyczność

System enova365 to program do zarządzania firmą, który dostosuje się do Twojego biznesu. Wybierz potrzebne funkcjonalności, które będą ze sobą współpracować i wspierać każdy obszar Twojej działalności. Systemy zarządzania firmą dopasują się do jej struktury organizacyjnej i będą rozwijać wraz z nią. Wybierz system zarządzania idealnie dostosowany do Ciebie.

Zgodność z przepisami

System enova365 jest zawsze zgodny z aktualnymi przepisami. Dbamy o jakość naszego produktu. Wraz z oprogramowaniem ERP dla firm otrzymujesz dostęp do wiedzy specjalistów od zarządzania, księgowości, kadr i płac. Prowadź biznes bez obaw i zaufaj ekspertom, którzy zapewnią zgodność z polskim ustawodawstwem – w cenie aktualizacji systemu.

Integracje

System enova365, dzięki zastosowanej technologii, daje możliwość integracji ze specjalistycznym oprogramowaniem branżowym. Razem z bankami, producentami drukarek, systemami przechowywania e-dokumentów czy rozliczania czasu pracy projektujemy dedykowane rozwiązania. Całość funkcjonowania firmy skupia się w jednej aplikacji ERP.

Podstawowe muduły Enova365

Finanse i księgowość

Kompleksowa kontrola finansów firmy z księgowością prowadzoną w oparciu o plan kont lub  w oparciu o księgę przychodów i ozchodów eDeklaracje – możliwość wysyłania do systemu podatkowego elektronicznych deklaracji opatrzonych podpisem.

Handel i Magazyn

Prowadź kompleksową dokumentację operacji handlowych i magazynowych. Zarządzaj okumentami sprzedaży – w prosty sposób wystawiaj faktury i definiuj ceny i korzystaj z raportów. Dokumenty sprzedaży – faktury, paragony, faktury korygujące, proforma oraz zaliczkowe mogą być w różnych walutach.

Kadry i płace

Zarządzaj zasobami ludzkimi skutecznie dzięki szybkiemu i intuicyjnemu dostępowi do pełnej informacji o pracownikach.
Moduł spełnia wszystkie wymagania polskiego ustawodawstwa w zakresie ewidencji danych kadrowych.
Deklaracje – w tym module zebrano wszelkie deklaracje.

Księga inwentarzowa

Prowadź ewidencję majątku firmy z dostępem do raportów i analiz wg Krajowych i Międzynarodowych Standardów. Zapewnia dostęp do pełnej weryfikacji majątku firmy oraz utomatyzuje wykonywane operacje na środkach trwałych i majątku – m.in. pełną rejestrację zdarzeń związanych ze środkami trwałymi.

CRM

Moduł enova365 CRM wykorzystywany jest w kreowaniu, zarządzaniu i podtrzymywaniu relacji z klientami. Dzięki swojej elastyczności może być użytkowany w każdym przedsiębiorstwie bez względu na wielkość, profil czy branże. Pozwala na budowanie bazy kontaktów i długotrwałych relacji z kontrahentami.

Wybrane pozostałe moduły Enova365

Zarządzanie nieruchomościami.

Zarządzaj nieruchomościami z enova365
Twoja firma posiada nieruchomości? Szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci nie tylko zarządzać gruntami i budynkami, ale również rozliczać je w ramach innych usług przedsiębiorstwa?
 
Zarządzaj wygodnie nieruchomościami – z enova365
W enova365 pojawił się pakiet opcji, które pozwalają na zautomatyzowanie i ułatwienie części procesów związanych z zarządzaniem nieruchomościami. Moduł „Nieruchomości” w enova365 pozwala na zwiększenie ergonomii pracy i dostarczenie informacji analitycznych dotyczących grupy środków trwałych: gruntów, budynków i budowli.
 
Moduł „Nieruchomości” enova365 to:
•  komplet informacji o nieruchomościach
• zarządzanie pomiarami, kontrolami, remontami
•  rozliczenia najmu w trzech krokach
•  integracja z pozostałymi modułami enova365
 
enova365 ma opcje, które:
• zarządzają bazą posiadanych nieruchomości o różnym typie: budynek, budowla, obiekt tymczasowy, grunt (działka) itp.
• obsługują wszystkie procesy biznesowe realizowane w obszarze nieruchomości – od umów z najemcami czy wykonawcami, aż po remonty,
• integrują zarządzanie nieruchomościami z innymi funkcjami przedsiębiorstwa, takimi jak finanse, fakturowanie czy inwentarz.
• wywiązują się z obowiązku przechowywania dokumentacji, tj. badania techniczne, przeglądy, atesty, ubezpieczenia itp.

Zarządzanie flotą samochodową.

Z

Chcesz sprawnie zarządzać flotą samochodową?
➡️Zastanawiasz się, jak zoptymalizować zarządzanie służbowymi pojazdami?
My to wiemy i mamy dla Ciebie optymalne rozwiązanie!
Oprogramowanie enova365 stworzyło właśnie nową funkcjonalność o nazwie Flota!

Nowy moduł to:
🟢możliwość ewidencjonowania informacji na temat posiadanych pojazdów,
🟢pełna opieka nad powierzoną flotą,
🟢rejestrowanie zdarzeń planowanych (przeglądy) i niespodziewanych (awarie, stłuczki),
🟢obsługa i kontrola stanów liczników,
🟢ewidencja polis ubezpieczeniowych i szkód z nimi związanych,
🟢zarządzanie rezerwacjami aut w czasie wraz z planowaniem tras oraz wyjazdów służbowych,
🟢graficzna prezentacja zaplanowanych wyjazdów w kalendarzu,
🟢ewidencja mandatów i łączenie ich z wykonywanymi przejazdami.

Brzmi korzystnie? A to jeszcze nie wszystko!

Zarządzanie firmowymi pojazdami z enova365, to:
➡️kierowanie całą flotą z jednego miejsca,
➡️automatyzacja powtarzalnych czynności,
➡️powiązanie z modułami Handel oraz Księgowość,
➡️elastyczne dostosowanie do potrzeb użytkownika,
➡️rejestrowanie dokumentów związanych z flotą pojazdów,
➡️eliminacja błędów użytkownika,
➡️oszczędność czasu dzięki kontroli przepływu informacji.

Scroll to Top